Rotterdam Ahoy puilt uit van de fans in het oranje voor de Premier League Darts aldaar. Eén van het is zelf professioneel darter: Dirk van Duijvenbode. Die had voor de kijkers thuis verrassend nieuws te melden.
Tussen de eerste en tweede kwartfinale verscheen Van Duijvenbode aan de desk bij Viaplay bij Koert Westerman en Jacques Nieuwlaat. Daar kreeg Aubergenius een aantal vragen op zich afgevuurd. "Thuis alles goed, en met de kleine?", vroeg Westerman zich af. "Ja, en nummer twee is onderweg hè", openbaarde Van Duijvenbode. "Dat meen je niet? Gefeliciteerd man", schreeuwde de presentator.
17 april 2025, 19:46
Het complete Premier League Darts-circus is neergestreken in Rotterdam Ahoy, voor de elfde speelavond van de prestigieuze competitie. Dat betekent dat ook Sky Sports aanwezig is. En zij hebben presentatrice Emma Paton meegenomen. Die werd met luid gejuich ontvangen door het Nederlandse publiek.
"Ik ging dat eigenlijk helemaal niet vertellen trouwens", herinnerde Van Duijvenbode zich. "Maar het is wel zo", lachte hij. Verder maakt hij het ook goed, voegde hij eraan toe. De schouderblessure waar hij een lange periode last van had, voelt hij niet of nauwelijks meer. "Het is allemaal sterk en mijn niveau gaat ook omhoog, dus ik ben blij", verzekerde hij.
Als fan in Rotterdam
Van Duijvenbode trok speciaal voor deze avond een oranje shirtje van Raymond van Barneveld aan. De Nederlandse darter is een vast gezicht als fan in Ahoy. Waarom eigenlijk? "Ten eerste: het is heel dichtbij." Van Duijvenbode komt uit Katwijk aan Zee. "En mijn maat vindt het heel leuk. Ik vind het zelf prima, maar je krijgt steeds vaker het idee dat je er zelf wilt staan. Dat begint nu wel te wisselen."
29 maart 2025, 12:29
Dirk van Duijvenbode staat natuurlijk bekend om zijn explosieve opkomst. De Nederlandse topdarter betreedt het podium met de hardstyleplaat Just Like You van Radical Redemption. Ook buiten zijn dartcarrière om houdt hij van feestjes. Daarbij maakte hij het nodige mee.
Van Duijvenbode viel verder op vanwege het niet dragen van zijn oorbellen. Althans, dat dacht Koert Westerman. The Titan had ze echter verstopt, omdat hij in het publiek een tulband draagt. "Dan ben ik een soort van undercover", grapte hij. Dat lukte niet helemaal. Want hij moest alsnog op de foto met enkele fans, zo was later te zien in de uitzending van Viaplay.
Premier League in Rotterdam
De Nederlandse darter waar het allemaal om draaide in Rotterdam, was Michael van Gerwen. Die speelde in de derde kwartfinale tegen Stephen Bunting. Het werd wederom een avond om snel te vergeten voor MVG, die de play-offs steeds verder uit zicht ziet raken. "Maar zoals hij nu speelt, verdient hij het ook niet", was de keiharde mening van Van der Voort.
17 april 2025, 20:42
De nachtmerrie van Michael van Gerwen duurt voort. Hij zit de laatste tijd in een ongekend vervelende periode en daar kwam bij de Premier League Darts in Rotterdam een flinke domper bovenop. In 'eigen huis' ging hij ten onder tegen nummer laatst Stephen Bunting.
Beluister de podcast Darts Draait Door
In de Sportnieuws.nl-podcast Darts Draait Door bespreken Vincent van der Voort en presentator Damian Vlottes wekelijks de laatste stand van zaken in de dartswereld. In de nieuwste aflevering gaat het onder meer over de matige prestaties van de Nederlanders, de problemen rondom Michael van Gerwen en een bijzondere bijnaam voor Martin van Velzen. Check in via diverse kanalen als YouTube, Spotify of Apple Podcasts.