🎥 | Duitsland leidt dankzij eigen goals Rúben Dias en Raphaël Guerreiro

Trevor Wagener • 19 juni 2021 om 20:46 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:50
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Trevor Wagener • 19 juni 2021 om 20:46 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:50

Wat een wedstrijd in de Allianz Arena! Portugal en Duitsland maakten er in de 1e helft een waar feestje van. Kort na de openingstreffer van Cristiano Ronaldo kwam Duitsland alweer op gelijke hoogte. Niet lang dáárna was het opnieuw feest, al waren de manieren waarop de goals vielen opmerkelijk te noemen!

Na prima voorbereidend werk van de al heel de wedstrijd lastige Robin Gosens leek het Kai Havertz te zijn die het eindstation werd. De bal lag weliswaar in het net, al bleek het Manchester City-rots Rúben Dias te zijn die het laatste tikje gaf voor 1-1.

Eigen goals Portugal

Enkele minuten later was het Raphaël Guerreiro die een harde, lage voorzet niet goed verwerkte. Door zijn balaanraking liet hij zijn eigen keeper Rui Patricio kansloos. Van 1-0 naar 1-2 voor... Duitsland is Duitsland! Voor het eerst ooit 2 eigen goals in 1 EK-wedstrijd!

#EURO2020 #PORGER

Portugal 1 × 2 Germany | GOAL Kimmich HD

🎥

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

to never miss any goal Follow @BSM26F_

🎥 Telegram | https://t.co/T8eoJQmjfF pic.twitter.com/HbGTppbalu

— EURO ADNAN (@ltpp_m) June 19, 2021

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover