EK-hoofdrol voor Martin Garrix bij virtuele openingsceremonie in Rome

admin • 11 juni 2021 om 14:02 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:53
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
EK-hoofdrol voor Martin Garrix bij virtuele openingsceremonie in Rome
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
admin • 11 juni 2021 om 14:02 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:53

Nog voor er een bal wordt getrapt, heeft Nederland zijn 1ste EK-succesje al binnen. Samen met de U2-legendes Bono en The Edge speelt ‘onze’ Martin Garrix de hoofdrol bij de openingsceremonie in Rome voor het duel tussen Italië en Turkije (21.00 uur).

In een virtueel optreden, dat dan weer wel. Martin Garrix, de artiestennaam van de 25-jarige Martijn Garritsen, componeerde het officiële EK-lied ‘We are the people’.Dat nummer, waarvoor U2-zanger Bono de tekst schreef, staat centraal in de openingsceremonie, die 1 uur voor de aftrap begint.

Nabootsen

Vanwege corona zijn er vanavond in Stadio Olimpico 16.000 toeschouwers (25 procent van de capaciteit) welkom. Het virtuele optreden van Garrix en co heeft als thema een echt live stadionoptreden.

Het werd gefilmd in ultramoderne motion control-studio’s in Londen en in het Olimpico in Rome om de stadionomgeving in 3D na te bootsen.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover