Fan van Rode Duivels komt op stiekeme wijze BIJNA kleedkamer België binnen

Bart van der Wijst • 19 juni 2021 om 19:35 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:50
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Fan van Rode Duivels komt op stiekeme wijze BIJNA kleedkamer België binnen
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Bart van der Wijst • 19 juni 2021 om 19:35 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:50

België bereikte donderdag de 8e finales van het EK. De Rode Duivels wonnen in Denemarken met 2-1 van het thuisland. Natuurlijk waren er ook fans uit België aanwezig en één gluiperd wist bijna binnen te komen in de kleedkamer van zijn land. Dat schrijft het Nieuwsblad.

De man fakete een verzamelfetish en was 1 stap verwijderd van de ruimte waar Kevin De Bruyne zijn veters strikt. Gelukkig herkende de Belgische security de raddraaier.

Verzamelaar

De fan stond bij de uitgang van het Parken Stadion in Kopenhagen en deed zich voor als iemand die officiële UEFA-accreditaties verzamelt. Hij kreeg er eentje in z'n handen gedrukt en wandelde zo vrolijk door het stadion. De fan had natuurlijk maar één doel, de kleedkamer van België vinden. Dat lukte, alleen gelukkig waren de veiligheidsmedewerkers van de Rode Duivels scherp.

Naar aanleiding van het incident heeft de UEFA besloten strenger te controleren bij ingangen van stadions.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover