Jonge PSV-fan zorgt voor grote grijns bij Peter Bosz: 'Mijn vrouw denkt soms ook: ga jij maar ergens anders slapen...'

Aron Kattenpoel Oude Heerink • 23 augustus 2026 om 18:21 / Update: 40 minuten geleden
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverStel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Jonge PSV-fan zorgt voor grote grijns bij Peter Bosz: 'Mijn vrouw denkt soms ook: ga jij maar ergens anders slapen...'
i

Peter Bosz. ©PRO SHOTS.

Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverStel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Aron Kattenpoel Oude Heerink • 23 augustus 2026 om 18:21 / Update: 40 minuten geleden

PSV boekte zondagmiddag een overtuigende 5-1-zege op FC Groningen. Dat zorgde vanzelfsprekend voor een goedgemutste Peter Bosz, die na afloop een vragenvuur kreeg van jonge PSV'ers. Het leverde veel hilarische momenten op. "Wanneer ik mijn voetbalschoenen aantrek? Dat lijkt me voor niemand een goed idee", grapt Bosz op de kinderpersconferentie.

Nadat Peter Bosz de reguliere media had gesproken, kregen enkele jonge PSV-supporters de kans om hem vragen te stellen. 'Hoe is het om trainer te zijn?', vroeg een van hen als eerste. De vraag bezorgde Bosz direct een brede glimlach. "Zwaar. Als je wint, is het het leukste beroep van de wereld, maar als je verliest dan ben je zó chagrijnig… Dan denkt mijn vrouw soms ook: slaap jij maar ergens anders", grapt hij.

'Wanneer doe jij je voetbalschoenen aan?'

Er is ook een kritische PSV-fan aanwezig, want hij begint over de grote hoeveelheid tegendoelpunten van de regerend landskampioen. De teller staat na drie duels al op vier. "Peter, je krijgt vandaag opnieuw een doelpunt te verwerken. Hoeveel doelpunten kan je nog tegenhouden voordat je zelf je voetbalschoenen weer aantrekt?", vraagt een jonge supporter zich af. "Dat lijkt me voor niemand een goed idee", lacht Bosz.

"Af en toe heb ik er echt wel zin in. Als je dan vlak voor een Champions League-wedstrijd zit in een prachtig stadion als Liverpool of Paris Saint-Germain, dan dacht ik wel: ik wilde dat ik nog mee kon doen. Maar nee, dat gaat écht niet meer. Dat lijkt me vooral voor het team niet goed", licht Bosz toe.

Vervolgens is het tijd voor een luchtige vraag: een frikandel of kroket? "Geen enkele twijfel: een broodje kroket", zegt Bosz resoluut. "Dat behoort tot mijn lievelingseten. Ik heb er net al eentje op. Speciaal voor de trainers brengen ze dan een broodje kroket. Samen met vanille-ijs vind ik dat het lekkerste", verklapt Bosz.

Droomclub van Bosz

Tot slot wordt de succestrainer van de Eindhovenaren ook nog gevraagd naar zijn droomclub. "Ik ben altijd fan van FC Barcelona geweest, omdat Johan Cruijff en een heleboel Nederlanders daar hebben gevoetbald. Dat is eigenlijk wel mijn favoriete club, maar die zullen wel niet komen..." sluit Bosz lachend af.