Dit record kan Max Verstappen van Sebastian Vettel afpakken in Qatar

Jeroen Rooseboom • 6 oktober 2023 om 15:46 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 11:21
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Dit record kan Max Verstappen van Sebastian Vettel afpakken in Qatar
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Jeroen Rooseboom • 6 oktober 2023 om 15:46 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 11:21

Max Verstappen en records verbreken, een gelukkiger huwelijk bestaat niet. Dit seizoen pakte hij al een record van Sebastian Vettel af en tijdens het raceweekend in Qatar kan er daar nog eentje bijkomen.

Eerder dit seizoen verbrak Verstappen Vettels record van meeste opeenvolgende overwinningen in de Formule 1 (van 9 naar 10). De Duitse ex-coureur heeft nog een record in handen: die van de meeste ronden aan de leiding in 1 seizoen. Dat staat op 739. Verstappen staat nu op 712.

Verstappen recordbreker

Dat betekent dat als Verstappen 28 van de 57 ronden aan kop ligt, hij dat record van Vettel afpakt. Is er ook maar 1 record veilig voor Verstappen?!

Another record broken for Max? 👀🌟⁠

It's looking likely that Verstappen will smash Sebastian Vettel's record for most laps led in a single #F1 season 📊

Will it be broken at the #QatarGP (57 laps) next week? pic.twitter.com/4LlXsfLuYZ

— Autosport (@autosport) September 29, 2023

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover