Fernando Alonso en zijn team Aston Martin gaan erg lekker tot nu toe in het nieuwe F1-seizoen. En als we de statistieken mogen geloven, zijn we zelfs erg dicht bij een overwinning van de Spanjaard.
Alonso scoorde in de eerste 2 races 2 keer een 3 plaats. Daardoor staat hij over zijn hele carrière gezien nu op 100 podiums. Een indrukwekkend aantal. Maar mocht daar nog 1 podium bijkomen, dan kan het zomaar zijn dat de coureur van Aston Martin op het hoogste plaatsje staat.
Illuster rijtje
Elk 101e podium van een coureur in de Formule 1 is tot nu toe namelijk een overwinning geweest. Dat lukte Alain Prost, Michael Schumacher, Lewis Hamilton, Sebastian Vettel en Kimi Raikkonen tot nu toe.
Het zal voor de 41-jarige Spanjaard, met de 2 razendsnelle Red Bulls van Max Verstappen en Sergio Pérez, wel lastig worden. Misschien gebeurt er wel iets geks tijdens de volgende race, de GP van Australië?
Volg Sportnieuws.nl op Google Discover)