Hamilton boos op Mercedes: 'Ze hebben niet naar me geluisterd'

Jeroen Rooseboom • 8 maart 2023 om 14:39 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:13
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Hamilton boos op Mercedes: 'Ze hebben niet naar me geluisterd'
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Jeroen Rooseboom • 8 maart 2023 om 14:39 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 13:13

Hoe Lewis Hamilton en Mercedes aan het nieuwe F1-seizoen begonnen, is nog niet bepaald goed te noemen. De Brit werd 5e en had grote moeite met de auto die zijn team hem gegeven heeft.

Het lijkt alweer eeuwen geleden dat Hamilton en Mercedes onverslaanbaar waren op het circuit. Ook dit jaar lijkt de 7-voudig wereldkampioen niet mee te kunnen doen om de bovenste plaatsen in het kampioenschap. Daar is hij op z'n zachtst gezegd niet blij mee. "Ik heb veel van dit soort auto’s gehad, zoals bijvoorbeeld in mijn McLaren-dagen", zei hij tegen de BBC. "Ik weet niet hoe en wanneer we het voor elkaar gaan krijgen, maar we zullen het moeten omdraaien."

'Ik weet wat de auto nodig heeft'

Hij uitte tegen het Britse medium dan ook zijn ongenoegen over zijn team. "Ik heb vorig jaar het team alle problemen verteld die ik had met de auto. Ik heb genoeg races gereden om te weten wat een auto nodig heeft en wat niet. Nu gaat het om verantwoordelijkheid nemen en zeggen: ‘we hebben niet naar je geluisterd en nu staan we niet waar we horen te staan."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover