Max Verstappen eindigt simrace ondanks teleurstellend resultaat toch met 'donuts'

16 januari 2024 om 22:07 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:46
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
max-verstappen-donuts-red-bull
i

Donuts van Max Verstappen tijdens de slotrace van 2023 / Getty Images

Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
16 januari 2024 om 22:07 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 10:46

Max Verstappen klom dinsdagavond achter het stuur voor de virtuele 24 uur van Daytona van Real Racers Never Quit (RRNQ). De Formule 1-wereldkampioen won daar niet, wat vast wennen moet zijn na een jaar waarin hij bijna overal als eerste over de finishlijn kwam. Verstappen werd achtste, maar deed doodleuk 'donuts' na afloop.

Door een vroege spin was Verstappen vrijwel vanaf het begin kansloos voor de zege. Op het laatst schoof de Nederlander nog een paar plekken op door een crash voorin, dus werd hij achtste. Toch was er wel een klein feestje voor Verstappen; Chris Lulham, zijn teamgenoot bij Team Redline, won de race.

Donuts

Na afloop van de race was het tijd voor plezier. Als een kamikazepiloot reed Verstappen door de grid heen naar de winnaar Lulham. Die besloot hij ook nog even te plagen, waarna het tijd was voor virtuele donuts.

Bekijk hieronder de geintjes die Verstappen in zijn virtuele racewagen (nummer 3) uithaalde:

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover