Sturen we allemaal even een bedankje naar Finn Dahmen op Instagram? De keeper van Mainz gaf Jong Oranje zaterdagavond een heerlijk cadeautje. De doelman van Jong Duitsland had geen idee wat hij met een terugspeelbal aanmoest en gaf 'm toen maar in de voeten van Justin Kluivert. De aanvaller van RB Leipzig pakte dat cadeautje gretig uit: 1-0 voor Jong Oranje.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverMikky Kiemeney, de vrouw van Oranje-international Frenkie de Jong, staat pal achter haar geliefde. Ze is met zoontje Miles meegereisd naar het WK voetbal in Noord-Amerika. En ze blijkt heel precies te hebben gehoord wat haar man na afloop van Nederland tegen Zweden (5-1) allemaal heeft gezegd.
Twee dagen na de overtuigende overwinning van Oranje op Zweden werd Denzel Dumfries door de KNVB naar voren geschoven voor de persconferentie in Kansas City. De rechtsback kreeg vragen over van alles en nog wat: van zijn aanstaande transfer naar Real Madrid tot de fysieke staat van zijn ploeggenoten en het opmerkelijke trainingsmoment met Wout Weghorst. "Ik heb geluk dat jullie niet al mijn trainingen zien", grapte Dumfries.
De onlangs met handbal gestopte Estavana Polman had het dit weekend enorm naar haar zin. Ze organiseerde een 'watch party' rondom de WK-wedstrijd van Nederland tegen Zweden. De zege met 5-1 werd luid bejubeld. Opvallend detail van het feest: haar vriend Rafael van der Vaart was niet welkom.
Het Nederlands elftal is weer compleet op het trainingsveld in Kansas City. In aanloop naar het afsluitende groepsduel met Tunesië vrijdagnacht (01.00 uur Nederlandse tijd) zijn twijfelgevallen Quinten Timber en Lutsharel Geertruida gewoon weer gespot tijdens het kwartiertje dat de training openbaar was. Ook Crysencio Summerville, die het laatste fluitsignaal niet haalde, was van de partij.
Het was een veelbesproken moment op de training van Oranje zondag: de tackle van Wout Weghorst op Lutsharel Geertruida. De spits zette een charge van achteren in en de verdediger schreeuwde het uit. In de Sportnieuws.nl WK voetbalpodcast wordt het moment besproken door Hedwiges Maduro en Robert Maaskant.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!