📺 | Het spectaculaire baanwielrennen dit najaar te zien bij RTL 7 en Videoland

Brian Vesseur • 8 augustus 2021 om 14:49 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:28
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
📺 | Het spectaculaire baanwielrennen dit najaar te zien bij RTL 7 en Videoland
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Brian Vesseur • 8 augustus 2021 om 14:49 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:28

RTL 7 en Videoland gaan een nieuw baanwielrentoernooi uitzenden! Sportliefhebbers genoten van de sport bij de Olympische Spelen en RTL & Videoland spelen daar handig op in. De UCI Track Champions League, een gloednieuw toernooi, wordt dit najaar (vanaf 6 november) uitgezonden.

De competitie bestaat uit 6 evenementen. Die worden allemaal uitgezonden op Videoland en 4 van de 6 ook op RTL 7. Ook alle Nederlandse toppers komen in actie. De evenementen worden verdeeld over 2 onderdelen: 'The Sprint & The Keirin' en 'The Elimination & The Scratch'.

De 1e is voor de sprinters, de 2e is endurance. Er doen aan beide onderdelen 18 mannen en 18 vrouwen mee.

Olympische Spelen

Het baanwielrennen op de Olympische Spelen was een goudmijntje voor Nederland. In totaal pakte Team NL 5 medailles, waarvan 3 goud: de heren op de teamsprint, Harrie Lavreysen in de sprint (zilver was toen voor Jeffrey Hoogland) en Shanne Braspennincx op de keirin. Ook was er nog brons voor Lavreysen op de keirin.

LEES OOK: Medaillespiegel op de laatste dag van de Spelen: TeamNL pakt record met 7e plek

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover