Jutta Leerdam won donderdagochtend de zilveren medaille op de 1.000 meter in Beijing. De 23-jarige Nederlandse moest alleen de Japanse Miho Takagi voor zich dulden. Ireen Wüst behaalde op haar laatste olympische rit ooit een 6e plek. Alles gemist, check dan hier de samenvattingen.
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op GoogleOscar Pistorius was ooit een absoluut icoon van de Olympische Spelen. Tot het op één nacht helemaal misging. Sindsdien heeft hij een nieuw leven in alle stilte in Zuid-Afrika.
Ireen Wüst ging na haar schaatspensioen aan de slag als analist bij de NOS en in die hoedanigheid was ze ook bij de Olympische Spelen eerder dit jaar in Milaan. De voormalig topschaatsster gaat echter stoppen met die werkzaamheden door een nieuwe uitdaging die ze is aangegaan.
De eerste schaatswedstrijden zijn voorlopig nog ver weg, maar de sport lag de voorbije warme maanden onder een vergrootglas. Dat had alles te maken met een opvallend besluit dat werd genomen over de Olympische Winterspelen. Topschaatsster Suzanne Schulting kreeg dat uiteraard ook mee en is er uitgesproken over.
De tennisplanning van 2028 begint alsmaar meer vorm te krijgen. Op sommige vlakken betekent dat slecht nieuws voor de tennissers. Vooral voor de spelers die op Wimbledon ver zullen komen.
Een grote schok in Noorwegen: olympisch kampioen Olaf Tufte is plotseling overleden. Hij werd in zijn land gezien als een van de grootste sporthelden die ooit is voortgebracht.