Een opvallend moment tijdens het WTA 500-toernooi in Berlijn. De Russische Daria Kasatkina schiet de Oekraïense Anhelina Kalinina te hulp, nadat de tennisster haar kuit blesseert. De oorlog tussen Rusland en Oekraïne is daarmee even ver weg.
Toptennisster Iga Swiatek heeft in tranen het toernooi in Wuhan verlaten. De Poolse raakte geblesseerd in haar wedstrijd tegen landgenoot Maja Chwalinska, maar maakte op karakter de wedstrijd wel af. Toch verloor ze met 7-5 en 6-1 en ziet ze haar hoop op de WTA Finals dunner worden.
Het seizoen van tennisster Eva Lys zit er nu al op. De Duitse maakte in een openhartig bericht bekend dat ze noodgedwongen moet stoppen om zich te richten op haar gezondheid. Lys kampt al jaren met fysieke problemen en heeft ook last van artritis.
Bij Alexander Zverev leek dit jaar vrijwel alles te lukken. De Duitser is binnenkort voor het eerst ooit de nummer één van de wereld, al was dat zaterdag niet te merken. In de halve finale van het Masters-toernooi in Shanghai was Zverev bij vlagen geen schim van zichzelf. Daardoor verloor hij onverwachts van Alejandro Davidovich Fokina.
Al het hele jaar klagen de beste tennissers ter wereld over het oneerlijk verdeelde prijzengeld en de drukte. Carlos Alcaraz blijkt één van de stille krachten te zijn achter het verzet. De Spanjaard zou tijdens het Masters-toernooi in Shanghai een opvallend signaal hebben afgegeven richting de ATP. Alcaraz zou een soort 'mini-protest' hebben gehouden.
Novak Djokovic (39) verschijnt de afgelopen jaren sporadisch op de reguliere ATP-toernooien, maar heeft nu verrassend besloten een extra toernooi aan zijn kalender toe te voegen. Daarmee lijkt de 24-voudig grandslamwinnaar alles op alles te zetten om zich te kwalificeren voor de ATP Finals in Turijn.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!