Turkse club helpt Anderlecht van PSV-huurling Derrick Luckassen af

Martijn Baars • 11 januari 2021 om 11:50 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:42
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Martijn Baars • 11 januari 2021 om 11:50 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:42

Anderlecht hoefde Derrick Luckassen niet meer. De Nederlandse verdediger had de afgelopen maanden te weinig indruk gemaakt om nog te mogen blijven spelen voor de Belgische topclub. Dus wilde de club van hem af. Maar omdat hij gehuurd werd van PSV, moest er extra ingewikkelde deal aan te pas komen.

En die is maandag alsnog gelukt. De Turkse club Kasimpasa wilde Luckassen wel overnemen en regelde met PSV de papieren. Zo kon Anderlecht hem laten gaan en heeft PSV weer een nieuwe club voor hem gevonden. Het is de vraag of Luckassen überhaupt ooit nog in de plannen van de Eindhovenaren voorkomt.

Kasimpasa speelt maandagavond de uitwedstrijd bij Alanyaspor, maar daar doet Luckassen nog niet aan mee. Zijn nieuwe club staat 16e in de Turkse Süper Lig, net boven de degradatiestreep.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover