Hét grote evenement van Glory Collision 6 op zaterdag was natuurlijk het gevecht tussen Rico Verhoeven en uitdager Tariq Osaro. Na 5 rondes werd Verhoeven opnieuw uitgeroepen tot heavyweight kampioen. Osaro kreeg het niet voor elkaar om Verhoeven van de troon te stoten. Na afloop van het gevecht sprak Sportnieuws.nl met verliezer Osaro. Het interview zie je hierboven.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverRico Verhoeven verloor op 23 mei na een dubieuze beslissing van de scheidsrechter zijn epische titelstrijd tegen Oleksandr Usyk. De topvechter diende daarna een protest in, maar een oordeel bleef lange tijd uit. Verhoeven maakt woensdag via sociale media bekend dat hij inmiddels de uitkomst van het protest weet en vraagt naar aanleiding daarvan om een nieuwe kans tegen Usyk.
Ilia Topuria kreeg het maandag (Nederlandse tijd) zwaar te verduren tijdens UFC Freedom 250. De Spaans-Georgische vechter verloor van Justin Gaethje nadat de Amerikaan ongenadig hard op zijn gezicht intimmerde. De hoek van de tot dan toe ongeslagen kampioen stopte de partij, waarna Topuria naar het ziekenhuis moest. De UFC-vechter heeft voor het eerst van zich laten horen.
Conor McGregor keert op 12 juli terug in de UFC na meer dan vijf jaar afwezigheid. De Ier neemt het op tegen Max Holloway en zondagnacht was het tijd voor de eerste confrontatie. Daar ging McGregor al fors te keer tegen de knokker uit Hawai.
Mory Kromah verdedigde zaterdagavond voor het eerst zijn zwaargewichttitel in Glory en als het aan hem ligt, gaat dat nog vaker gebeuren. De Nederlandse Guineeër is van mening dat niemand hem kan verslaan, ook oud-kampioen Rico Verhoeven niet.
Justin Gaethje werd dé grote winnaar van het UFC-evenement bij het Witte Huis. Niet alleen kreeg de Amerikaan de titel na een gigantische verrasing tegen Ilia Topuria. Gaethje mag ook een gigantisch bedrag aan bonussen op zijn bankrekening verwachten.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!