Gemeente Rotterdam heeft slecht nieuws voor Feyenoord als ze play-off-finale halen

Bart van der Wijst • 17 mei 2021 om 20:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:02
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Gemeente Rotterdam heeft slecht nieuws voor Feyenoord als ze play-off-finale halen
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Bart van der Wijst • 17 mei 2021 om 20:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:02

Mocht Feyenoord de finale van de play-offs om Europees voetbal halen, dan wordt de finale in ieder geval niet in De Kuip gespeeld. Dat wil de gemeente Rotterdam niet. Reden daarvoor is dat rond dezelfde tijd de finale van het Eurovisie Songfestival wordt gehouden in Ahoy. Dat schrijft het Algemeen Dagblad.

De gemeente Rotterdam heeft de KNVB inmiddels ingelicht over de situatie. Er zou niet voldoende politie zijn voor beide evenementen.

Flinke puzzel

De KNVB staat voor een flinke missie. Vanwege richtlijnen mag de wedstrijd niet op een andere dag gespeeld worden, wel mag er uitgeweken worden naar een andere locatie. "We hopen snel duidelijkheid te kunnen geven", liet de KNVB weten.

Lees ook: Publiek welkom bij halve finale play-offs

Feyenoord ontvangt woensdag in eigen huis stadgenoot Sparta in de halve finale van de play-offs. Als ze winnen, spelen ze de volgende wedstrijd weer thuis - op papier dan. Wint Sparta, dan is er geen probleem voor de KNVB. Zij nemen het dan in de finale op in en tegen FC Utrecht of FC Groningen. De winnaar van de play-offs grijpt een ticket voor de voorrondes van de Europa Conference League.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover