Ajax lijkt geen kind te hebben aan SC Heerenveen. In Friesland stond het na 19 minuten al 3-0 voor de Amsterdammers. De 3e was er één om door een ringetje te halen. De aanval was prachtig met Steven Bergwijn als eindstation. En dat kon Steven Berghuis wel bekoren die bij het juichen iedereen complimenteerde over de mooie aanval. Mooie beelden zo langs de lijn!
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverNa 72 groepswedstrijden is het WK voetbal aanbeland bij de knock-outfase. Nog in totaal 32 duels tot en met de finale worden er gespeeld in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Het Nederlands elftal is er al niet meer bij. Oranje werd na strafschoppen uitgeschakeld door Marokko in de zestiende finale. Check hier het complete programma van het restant van het WK voetbal.
Buitenlandse media trekken na de uitschakeling van het Nederlands elftal op het WK voetbal tegen Marokko een pijnlijke conclusie. Penaltytrauma is het woord dat in de vroege dinsdagochtend de kranten en websites domineert. Voor het derde WK op rij is het na een strafschoppenserie klaar voor Oranje.
Virgil van Dijk stond als aanvoerder snel na Nederland - Marokko de media te woord. De verdediger moest zijn verdriet wegslikken nadat Marokko na penalty's de betere bleek. Hij had zijn gedachten maar op één ding gefocust.
Het WK voetbal zit er voor het Nederlands elftal op. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman verloor na penalty's van Marokko en kan weer terug naar huis keren. De KNVB heeft als schrale troost een behoorlijk bedrag aan prijzengeld om bij te schrijven.
Nederland speelde in de nacht van maandag- op dinsdagnacht de eerste knock-outwedstrijd van het WK tegen Marokko. In een waar voetbalgevecht moesten penalty's uitsluitsel bieden. Marokko won na een winnende strafschop van Ismael Saibari. Wat een bijzondere avond moest worden, werd een drama voor Oranje.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!