Danny Buijs na vertrek Groningen opgedoken bij KV Mechelen

Danny Buijs na vertrek Groningen opgedoken bij KV Mechelen

Rick Kraaijeveld • 19:42, 01-06-2022 / Laatste Update: 15:23, 06-08-2024

De trainerscarrousel is aardig aan het draaien in België en daar heeft Danny Buijs nu profijt van. Hij stond al langer in de belangstelling van de club, maar nu maakt de club het officieel bekend. "Ik wil mijn steentje bijdragen om dit KV Mechelen verder uit te bouwen", laat Buijs op de site van Malinwa weten.

Danny Buijs tekent voor onbepaalde tijd bij de club. Hij komt over van Groningen waar hij 4 jaar actief was, maar een aflopend contract had. "Danny heeft het profiel waarnaar we op zoek waren. Hij is jong, ambitieus en heeft ervaring. Hij toonde bij FC Groningen dat hij op lange termijn kan werken. Ons eerste gesprek zat meteen goed. Zijn persoonlijkheid en beleving zal bij KV Mechelen passen", laat sportief directeur Tom Caluwé weten.

Buijs wilde naar het buitenland

Buijs wilde graag eens een buitenlands avontuur aangaan en heeft dat nu bij Mechelen gevonden. "“Ik wou na 8 jaar Nederland heel graag een buitenlands avontuur aangaan én wou ook in de buurt van mijn drie kinderen blijven. Ik heb met een aantal clubs contact gehad, maar had meteen een goed gevoel hier." KV Mechelen liep dit jaar wel Europees voetbal mis, dus dat zal Buijs dit jaar nog moeten missen.

Andere Nederlanders

Bij de club zitten ook andere Nederlanders: hij krijgt te maken met Sandy Walsh en Lukas Bijker. In de competitie zal hij op trainersniveau met Mark van Bommel te maken krijgen, hij is trainer van FC Antwerp.