Nieuwe hoofdsponsor AZ: Kansino

Rick Kraaijeveld • 13 juni 2022 om 18:48 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:17
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Nieuwe hoofdsponsor AZ: Kansino
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Rick Kraaijeveld • 13 juni 2022 om 18:48 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:17

AZ Alkmaar heeft een nieuwe sponsor, ze gaan van AFAS naar Kansino. Het wordt de nieuwe hoofdpartner én shirtsponsor. AFAS blijft wel stadionsponsor. Het online casino waar mensen kunnen gokken, staat voor 4 jaar op het shirt van AZ.

Kansino verbindt zich dus 4 jaar aan AZ Alkmaar, waardoor de club uit Alkmaar er goed op vooruit gaat. Algemeen directeur Robert Eenhoorn is daarom ook in zijn nopjes met de nieuwe sponsor voor zijn club.

"Kansino is een modern en ambitieus bedrijf, dat net als wij enorm gemotiveerd is om flink door te blijven groeien." Op de beurt van Knasino is dit weer een kans om nieuwe spelers aan zich te binden. "Een vergroting van de naamsbekendheid van Kansino zal consumenten helpen om in een veilige omgeving te spelen", vertelt hij.

AZ vooruit

AZ is druk bezig zich te versterken op commercieel gebied. Eerder al liet AZ weten dat de jeugdopleiding een nieuwe naamgever heeft: CTS Group. Nu is Kansino daar dus bijgekomen.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover