André Onana is de superheld van Manchester United op de dinsdagavond. Even leek Harry Maguire de absolute matchwinner te worden door de 1-0 binnen te koppen, maar die titel zal toch naar Onana moeten gaan. De bekritiseerde keeper zag de bal op de stip gelegd worden in de absolute slotseconden van de wedstrijd tegen FC Kopenhagen. Met een ongekende reflex pakte hij de bal en bezorgde hij de overwinning voor Manchester United.
Lionel Messi heeft voor het eerst sinds het overlijden van zijn vader weer gescoord voor Inter Miami. De Argentijn was donderdag trefzeker in het 2-2-gelijkspel tegen Philadelphia Union en was ook betrokken bij de tweede treffer van zijn ploeg. Toch kreeg de emotionele avond voor de topvoetballer een vervelend staartje. In de blessuretijd liep het namelijk flink uit de hand.
Memphis Depay heeft voor veel ophef gezorgd bij Corinthians. Na de veelbesproken contractonderhandelingen kwam hij met een omstreden videoclip bij zijn nieuwe nummer. Fans pikken het niet en kondigen een protest aan. Daar is de Oranje-international niet van gediend.
De transfer van Joey Veerman van PSV naar Borussia Dortmund is ook groot nieuws in Engeland. Dat heeft echter vooral te maken met zijn vriendin Chantalle Schilder. Het Britse tabloid The Sun is onder de indruk van de 'glamoureuze' verschijning.
Grootschalige politie-inzet, spelers op de vlucht en een tijdelijk gestaakte wedstrijd: de eerste ronde van de DFB-Pokal zorgde vrijdagavond voor beelden die niets met voetbal te maken hadden. Na alle chaos werd de wedstrijd na lange tijd alsnog uitgespeeld.
Ondanks een moeilijke periode was er vrijdag vooral tijd voor een groot feestje bij Frenkie de Jong en Mikky Kiemeney. Het stel liet op Instagram uitgebreid zien wat die dag zo speciaal maakte.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!