Berlusconi aast met gepromoveerd Monza op Balotelli: 'We kunnen van Monza een topploeg maken'

Rick Kraaijeveld • 1 juni 2022 om 19:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:23
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Berlusconi aast met gepromoveerd Monza op Balotelli: 'We kunnen van Monza een topploeg maken'
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Rick Kraaijeveld • 1 juni 2022 om 19:59 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:23

Silvio Berlusconi is eigenaar van het gepromoveerde Monza. De 110-jaar oude club speelt voor het eerst in haar historie op het hoogste niveau. Berlusconi heeft grote plannen met de ploeg. Zo wil hij beginnen om Mario Balotelli terug naar Italië te halen. Het is algemeen bekend dat de 2 dikke mik met elkaar zijn.

Mario Balotelli heeft nog een 2-jarig contract bij zijn huidige werkgever in Turkije: Adana Demirspor. Hij scoorde 18 goals voor de Turkse ploeg, waardoor de club makkelijk op het hoogste niveau bleef. Hij scoorde vlak voor het einde van de competitie zelfs een 5-klapper. Berlusconi is zeker van zijn zaak tegenover Sky Sports Italia: "Ik heb hem gevraagd om terug te komen. We zullen zien of hij echt in de plannen van de club past." Berlusconi wil samen met Balotelli de club 'een vaste waarde in de Serie A maken'.

Monza

Het zou het 2e huwelijk worden tussen Monza en Balotelli, eerder speelde hij al voor de club en daarom was hij laatst ook aanwezig bij het promotiefeest van de club. Monza is een grote stad in Lombardije en mede bekend vanwege het racingscircuit. Onder het bewind van Berlusconi willen ze dus ook de Serie A gaan bestormen.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover