Luis Suarez heeft Atletico woensdagavond zelf over het dode punt heen geholpen. In de inhaalwedstrijd in La Liga tegen Bilbao versierde de aanvaller zelf een penalty en nam vervolgens het cadeautje zelf: 2-1 Atletico! De koploper kwam thuis tegen Bilbao nog 1-0 achter, maar aan het einde van de tweede helft was de achterstand alweer omgezet in de 2-1 voorsprong.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverFrankrijk wacht een belangrijk duel op het WK voetbal. Vrijdagavond (Nederlandse tijd) wordt bepaald tegen Noorwegen wie er als groepswinnaar doorgaat naar de knock-outfase. Daarbij moeten de Fransen het wel doen zonder bondscoach Didier Deschamps. Die is er om een verdrietige reden niet bij. Hieronder lees je waarom.
In Duitsland is men snoeihard voor de nationale ploeg na de nederlaag tegen Ecuador. De manschappen van Julian Nagelsmann gingen in de slotfase onderuit en in het thuisland wordt de ploeg gezien als schuldige, maar ook het veld.
Het Nederlands elftal staat voor een absolute kraker in de volgende ronde van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman neemt het op tegen Marokko, dat zich de afgelopen jaren heeft ontwikkeld tot een gevaarlijke outsider op het hoogste niveau. Oud-topvoetballer Hedwiges Maduro is héél benieuwd naar de strijd tussen Ismael Saibari en Virgil van Dijk.
Gastland de Verenigde Staten en Australië hebben zich direct geplaatst voor de laatste 32 op het WK. Het doelpuntloze gelijkspel van The Socceroos tegen Paraguay was genoeg om door te gaan als nummer twee in poule D. Turkije won in de slotfase VS en verlaat met opgeheven hoofd het toernooi.
Curaçao's debuut op het WK eindigde met een nederlaag tegen Ivoorkust in de derde groepswedstrijd (2-0). Toch neemt bondscoach Dik Advocaat zijn spelers niets kwalijk. Bij de routinier overheerst de trots na drie historische WK-duels.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!