🎥 | Strikt Feyenoord Luka Ivanušec en Ayase Ueda? 'Dit begint op beleid te lijken'

Matthijs Nijhuis • 12:14, 01-08-2023 / Laatste Update: 12:24, 06-08-2024
Matthijs Nijhuis • 12:14, 01-08-2023 / Laatste Update: 12:24, 06-08-2024

Het nieuws kan elk moment naar buiten komen dat het done-deal is voor zowel Luka Ivanušec als Ayase Ueda. Beide spelers staan op scherp om een contract te tekenen bij landskampioen Feyenoord. Terwijl concurrent Ajax nog een beetje aan het sukkelen is, lijken de Rotterdammers de zaakjes aardig op orde te hebben. "Het begint op beleid te lijken", grappen ze bij ESPN.

Luka Ivanušec heeft nu een 5-jarig contract voor zijn neus liggen. De Kroatische middenvelder is meer dan welkom in De Kuip, zeker na de hattrick die hij scoorde tegen Astana. Ondertussen komt Ueda niet voorbij in de selectie van Cercle Brugge. De 22-jarige Japanner, een handig alternatief voor Santiago Giménez, zou voor een slordige 9 miljoen naar Rotterdam moeten komen.

Beleid?

Beide spelers zouden zeker geen verkeerde aankopen zijn. Bij ESPN moeten ze nog even wennen aan het 'nieuwe' Feyenoord. Martijn Krabbendam van VI ziet dat het zowaar op beleid begint te lijken. "Dat is even wennen als je Feyenoord al lang volgt!"

Hou de transfermarkt én Sportnieuws.nl in de gaten.