Sydney van Hooijdonk heeft dinsdagavond zijn eerste goal voor Bologna gemaakt. De Nederlandse spits, die sinds deze zomer weer in Italië speelt, scoorde de 2-0 in de bekerwedstrijd tegen Hellas Verona. Met die stand eindigde het duel ook, waardoor Bologna naar de achtste finales van de Coppa Italia gaat. Check hierboven de eerste goal van de zoon van legende Pierre van Hooijdonk.
Volg Sportnieuws.nl op Google DiscoverLamine Yamal kijkt vol verwachting uit naar zijn eerste WK. De 18-jarige aanvaller van FC Barcelona en Spanje geeft echter toe dat hij door een hamstringblessure vreesde voor deelname aan het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
Jurriën Timber heeft ondanks de verloren Champions League-finale met Arsenal nog wat te vieren met zijn ploeg. Vlak voordat hij zich moet melden in Zeist voor de voorbereiding op het WK met Oranje zet hij de bloemetjes buiten in Londen.
Op donderdag 11 juni om 21.00 uur Nederlandse tijd staat de openingswedstrijd van het WK voetbal op het programma. Het is een herhaling van de openingswedstrijd uit 2010, toen Mexico en Zuid-Afrika het ook tegen elkaar opnamen. Voor de Afrikanen is de voorbereiding echter flink verstoord.
Japan heeft zondag een oefenwedstrijd in aanloop naar het WK gespeeld. 'Het land van de Rijzende Zon' was met 1-0 te sterk voor IJsland. Het Eredivisie-gehalte bij Japan was bijzonder hoog.
Het ontslag van Arne Slot was hét nieuws in de voetbalwereld afgelopen zaterdag. Liverpool en de Nederlandse trainer zelf kwamen al met een statement, maar vanuit de spelersgroep bleef het stil. Tot nu.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!