Johan Derksen liet maandagavond bij Veronica Inside weten totaal geen fan te zijn van de Formule 1 in Zandvoort. Kijkers van het programma konden dat niet echt waarderen.
Op social media ging men los op Derksen. Check hier een aantal reacties!
#veronicainside Derksen is die vervelende oom op een verjaardag. Zeg je links dan zegt hij rechts.
— Lunadark (@LunaDark74) September 6, 2021
Johan Derksen liet maandagavond bij Veronica Inside weten totaal geen fan te zijn van de Formule 1 in Zandvoort. Kijkers van het programma konden dat niet echt waarderen.
Op social media ging men los op Derksen. Check hier een aantal reacties!
@veronicainside vraag : Is Johan derksen familie van Maarten van Rossem?
— Willem (@Willem_genoeg) September 6, 2021
Hij is even zuur
#veronicainside nee johan. Die belevenissen van die mannen was geweldig. #f1
— Tamara L. (@tamara1910) September 6, 2021
Johan Derksen had gisteren een harde plasser toen Max won.
— Vosske 😌 (@Vosskke) September 6, 2021
Maar omdat hij dat genant vindt (in 2002 had hij voor het laatst een harde plasser) doet hij net hij de formule 1 niks vindt.
Altijd contra, ook de kracht van dit programma en van Johan #veronicainside
Voor Wout Weghorst werd Nederland - Noorwegen een oefenwedstrijd om niet snel te vergeten. De spits van Ajax maakte zijn vijftigste interland en die mijlpaal wilde hij maar wat graag vieren. Maar dat hij überhaupt nog mocht invallen, mag een gelukje heten dat hij wellicht te danken heeft aan een appje van zijn voormalig trainer Joop Gall.
In november 2025 vertrok Alex Kroes als technisch directeur van Ajax. Dat volgde op het ontslag van John Heitinga als trainer. Een paar maanden later blikt Kroes terug op zijn periode bij de Amsterdamse club. Het was een op zijn zachtst gezegd woelige periode.
Vergeet even de bliksemacties van Lamine Yamal bij Barcelona, of de onnavolgbare dribbels van Jérémy Doku van Manchester City. Als we puur kijken naar de statistische effectiviteit in één-op-één duels, dan behoort de titel van 'beste dribbelaar ter wereld' of 'dribbelkoning' momenteel toe aan iemand die niet vaak in de schijnwerpers staat. En die voetbalt bij 'ons' in de Keuken Kampioen Divisie.
Feyenoord kreeg tijdens de interlandperiode een flinke domper te verwerken. Aanvaller Leo Sauer raakte geblesseerd en is de rest van het seizoen niet meer inzetbaar. Daarom eist de Rotterdamse club een financiële compensatie van de Slowaakse voetbalbond.
Theo Janssen heeft het naar zijn zin in het leven. De oud-topvoetballer is tegenwoordig als analist op verschillende zenders te zien, maar daarnaast timmert hij ook aan de weg als trainer. Dat doet hij bij De Treffers. En die samenwerking bevalt.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!