
Alle goodwill die Canada dit WK 2022 had opgebouwd, verdween deels in de beginfase van Canada tegen Marokko. Door geblunder van de verdediger Steven Vitoria en keeper Milan Borjan kwam de bal bij Hakim Ziyech terecht. Die kon met een beheerst tikje de openingstreffer maken, want het goal was leeg.
Marokko heeft aan 1 punt genoeg om naar de 8e finale te gaan. Dat lijkt wel te gaan lukken, want in de 23e minuut kwam de 0-2.
Check het moment hier:
Doelpunt voor Marokko! Een Canadees cadeautje en Hakim Ziyech pakt het magistraal uit. Marokko op rozen.#CANMAR pic.twitter.com/e26sA27Kfj
— NOS Voetbal (@NOSvoetbal) December 1, 2022
Marokko op weg naar de achtste finales. Spits Youssef En-Nesyri schiet de Atlasleeuwen naar een 2-0 voorsprong tegen Canada.#CANMAR pic.twitter.com/yttqxcJJUu
— NOS Voetbal (@NOSvoetbal) December 1, 2022