NBA: Kevin Porter is de sigaar na bezoekje aan stripclub

Robert Hüsken • 29 april 2021 om 15:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:08
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
NBA: Kevin Porter is de sigaar na bezoekje aan stripclub
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Robert Hüsken • 29 april 2021 om 15:42 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 18:08

Een bezoekje aan een stripclub in Miami is basketballer Kevin Porter duur komen te staan. De speler van Houston Rockets moet vanwege zijn uitstapje een boete van 50.000 dollar (circa 41.000 euro) betalen. Hoe zit het?

Volgens de regels van basketbalorganisatie NBA op coronagebied is het momenteel verboden voor spelers en officials om horecazaken of uitgaansgelegenheden te bezoeken en in groepen van 15 mensen of meer te verblijven.

Vechtpartij

Porter (20) zal waarschijnlijk ook een aantal wedstrijden van zijn club moeten missen. Hij was met ploeggenoot Sterling Brown op 19 april de stad ingegaan. Het basketbalduo kwam daarbij in het nieuws, omdat Brown tijdens het verlaten van de nachtclub in een vechtpartij verzeild raakte. Hij liep daarbij snijwonden in zijn gezicht op. Volgens Amerikaanse media hoeft Brown niet te vrezen voor een boete.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover