Kickboksicoon Badr Hari deelt ontroerende foto met vader: 'Wacht niet tot het te laat is'

Redactie Sportnieuws.nl • 29 juli 2026 om 19:15 / Update: 3 uur geleden
Volg Sportnieuws.nl op Google Discover
Kickboksicoon Badr Hari deelt ontroerende foto met vader: 'Wacht niet tot het te laat is'
i

Badr Hari © GettyImages.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover
Redactie Sportnieuws.nl • 29 juli 2026 om 19:15 / Update: 3 uur geleden

Badr Hari heeft op zijn Instagram enkele ontroerende foto's gedeeld met zijn vader. De voormalig kickbokser laat zich van zijn gevoelige kant zien en geeft daarbij advies aan de jeugd.

Op zijn Instagram deelt Hari woensdagmiddag een bijzonder bericht. Hij is met zijn vader naar het strand gegaan, zoals zijn vader dat vroeger altijd met hem deed.

Op de fotocollectie is te zien hoe de topsporter zijn 86 jaar oude vader op zijn rug neemt, omdat het zand te zacht was voor de beste man om doorheen te kunnen lopen. "Hetzelfde strand, dezelfde zee. De cirkel is rond", schrijft Hari daarbij.

Naast enkele spreuken van het geloof, deelt Hari nog wat advies voor de jeugdigen onder ons. "Voor hen zeg ik: je zult niet altijd deze kans hebben. Je ouders droegen jou toen je nog niet kon lopen of kon praten. Nog voor je ze kon bedanken. Ooit komt er een dag dat jij hen moet dragen. Wacht niet totdat het te laat is en doe dit zoals het hoort."

Ontroerende reacties

Onder de foto stromen de hartjes binnen. Veel fans zijn geraakt door de woorden van Hari, in combinatie met de mooie plaatjes. Ook Donny Roelvink reageert bijvoorbeeld met een wit hartje. Arie Boomsma doet dit ook, met de bijbehorende tekst: "Wat een prachtig moment. Schitterende symboliek."

Eerder dit jaar stond de broer van Donny Roelvink, Dave, nog in de ring. Daar verraste de Amsterdamse bekendheid alles en iedereen door Mory Kromah, de regerend kampioen binnen de zwaargewichtdivisie van Glory, te verslaan door een hogere score te noteren op de boksmachine.

Later werd hem gevraagd of een gevecht met Hari misschien niks voor hem was, maar dat ging toch iets te ver voor Roelvink. Nou, Badr Hari sla ik nog even over. Badr traint natuurlijk ook bij Mike (Passenier, red.). Vechters van Mike's Gym gaan sowieso niet tegen elkaar vechten en ik vecht niet zonder Mike, maar ik denk ook niet dat ik nu al toe ben aan Badr Hari. Die is pas net gestopt. Laten we dat maar niet doen. Ik denk dat hij me echt een goed pak slaag geeft."

Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google