'Gerard Piqué is kwaad dat naam nieuwe vriendin is onthuld en verdenkt Shakira'

Marcel Roes • 30 augustus 2022 om 16:11 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:38
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
'Gerard Piqué is kwaad dat naam nieuwe vriendin is onthuld en verdenkt Shakira'
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Marcel Roes • 30 augustus 2022 om 16:11 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 14:38

Eerder in augustus 2022 kwam naar buiten dat Barcelona-speler Gerard Piqué (35) kort na de split met popster Shakira een nieuwe vriendin heeft: Clara Chia Marti (23).

Maar hoe is die naam op straat gekomen? Volgens de Spaanse journalist Jordi Martin heeft Piqué de overtuiging dat Shakira dat rond heeft gebazuind.

Puur om hem in verlegenheid te brengen, want Marti is niet alleen een stukkie jonger dan de voetballer, ook werkt ze voor zijn bedrijf Kosmos. Dat zijn toch ietwat wrange details die volgens velen niet in Piqué's voordeel spreken.

Wraak op Shakira

Omgekeerd is Shakira nogal... gepikeerd dat Gerard zijn nieuwe liefje meeneemt naar het huis van zijn ouders. Dat is namelijk direct gekoppeld aan het huis van Shakira. Daardoor kan ze de 2 tortelduifjes vaak samen zien, aldus Martin.

Shakira de bazin

Daarnaast 'onthult' hij dat Piqué's vrienden en Barcelona-collega's het nooit goed konden vinden met Shakira. Vanwege haar bazige en koele gedrag noemden ze haar 'La Patron', de bazin.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover