Michael van Gerwen ging maandag- op dinsdagnacht zo trots als een pauw op de stoel zitten voor zijn persconferentie. De Nederlandse darter had net zijn 6e titel in de Premier League of Darts gewonnen door Joe Cullen in de finale te verslaan. Na afloop zat Van Gerwen onder andere tegenover Sportnieuws.nl en beantwoordde hij veel vragen over die finale, over zijn aanstaande handoperatie en over wat hij daarna gaat doen. Check de hele persconferentie bovenaan dit artikel of hieronder via Youtube!
De World Series of Darts Finals beginnen donderdag in de AFAS Live in Amsterdam en er doen acht Nederlanders mee. Dit is wat zij kunnen verdienen tijdens het toernooi in ons eigen kikkerlandje.
Luke Littler (19) staat bekend om zijn voorliefde voor kebab en ander ongezond eten, maar de tweevoudig wereldkampioen gooit het roer om. Hij kiest voortaan voor een gezonder dieet, waar ook spelers van Manchester United gebruik van maken.
Michael van Gerwen kreeg dinsdag een hoop vragen op zijn bordje. De topdarter deed iets wat hij niet al te vaak deed. Samen met Vincent van der Voort trok hij daarmee duizenden dartsfans. Het leverde geregeld lollige onderonsjes op.
De prijzenkast van Gian van Veen blijft akelig leeg voor de huidige nummer twee van de wereld. Met zijn status had de topdarter al wel wat vaker een beker omhoog mogen houden. Dat vindt ex-prof Vincent van der Voort, die Van Veen op de Euro Tour in Antwerpen weer naast een titel zag grijpen.
Michael van Gerwen was 'helemaal niks' op de Euro Tour in België. In de tweede ronde verloor hij met nog geen 86 gemiddeld van Damon Heta en zat zijn toernooi er al op. Goede vriend en hulpkracht Vincent van der Voort maakte hem weer eens van dichtbij mee en legt de vinger op de zere plek bij Van Gerwen.