Mercedes-teambaas Toto Wolff zet de boel op scherp: 'Je kunt nu vuil spel verwachten'

Marcel Roes • 20 november 2021 om 19:07 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:44
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Marcel Roes • 20 november 2021 om 19:07 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 16:44

Toto Wolff is niet tevreden met de beslissing van de F1-leiding om verder geen werk te maken van de bijna-botsing tussen Max Verstappen en Lewis Hamilton bij de GP van Brazilië. De Mercedes-baas wilde dat Verstappen een tik op de vingers zou krijgen, om zo een grens te trekken wat betreft wat wel en niet mag bij een duel op de baan.

Na de kwalificatie voor de GP van Qatar liep Wolff lekker leeg tegen Sky Sports. "Ik vind het een verrassende uitkomst", aldus Wolff.

"Nu lijkt het erop dat coureurs zich gewoon roekeloos in de 1e bocht mogen storten en hun concurrent buiten de baan mogen drukken. Dat kan overduidelijk gaan leiden tot vuil spel. We willen zondag bij de race geen gerommel. En ook niet in de races daarna."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover