Yuki Tsunoda krijgt huiswerk van Red Bull: thuis verplicht op de simulator

Marcel Roes • 5 oktober 2021 om 22:29 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:04
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Marcel Roes • 5 oktober 2021 om 22:29 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:04

Weet je nog dat Red Bull in juni 2021 niet zo tevreden was over Yuki Tsunoda en hem daarom naar Italië liet verhuizen, zodat hij dichterbij de fabriek van AlphaTauri zou zijn? Nou, die ingreep heeft nog niet genoeg opgeleverd. Red Bull komt met nieuwe maatregelen: de Japanner krijgt een uitgebreide racesimulator in huis.

De bedoeling is dat de 21-jarige coureur elke centimeter van de circuits kan gaan dromen. En natuurlijk dat-ie de juiste rempunten en ideale rijlijnen enzo in zijn kop prent. Huiswerk dus!

Tsunoda ziet het wel zitten, hij beschouwt het misschien als een leuke game! "Ook kan ik terugkijken op dingen die de vorige race gebeurd zijn", zegt hij. "Het is erg hulpvol om de simulator thuis te hebben. Ik kan vanaf vrije training 1 tot aan de kwalificatie alles rijden en bekijken samen met mijn engineer."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover