WAT EEN RACE! Nils van der Poel declasseerde de concurrentie op de 10 kilometer in Beijing. Check de olympische race, die resulteerde in een dik wereldrecord nog een keer terug.
Harry Lavreysen is weer even terug van zijn prachtige avontuur in Japan. De wielrenner begint nu weer aan de voorbereiding op de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028, maar er mist nog iets heel belangrijks. Lavreysen krijgt nog een nieuwe fiets.
Oranje boven bij het wereldkampioenschap iQFoil (windfoilen) in het Engelse Weymouth: Luuc van Opzeeland pakte op overtuigende wijze de titel. Bij de Olympische Spelen van 2024 was hij goed voor brons en hij was al eens wereldkampioen in de klasse RS:X. Voor Kiran Badloe waren de druiven zuur. Hij verliet het toernooi na een woede-uitbarsting.
Femke Bol werd wereldberoemd als topatlete, vooral tijdens de Olympische Spelen van 2024 in Parijs. Daar maakte de Amersfoortse een flinke achterstand op waanzinnige wijze goed en snelde ze naar olympisch teamgoud met de estafetteploeg. Na haar gouden WK op de 400 meter horden maakte ze echter twee flinke veranderingen door. Ze switchte van achternaam én afstand. Lees hier alles over Femke Broeders-Bol.
De Nederlandse skateboardster Roos Zwetsloot had deze week een bijzonder nare ervaring. De olympiër werd tijdens een trainingssessie belaagd door jongeren die haar zeer heftig behandelden.
Kamila Sellier werd een van de meest besproken sporters van de Olympische Winterspelen in Milaan eerder dit jaar. De Poolse shorttrackster kreeg bij een valpartij een schaats van een voorganger in haar gezicht en liep een enorm snee onder haar oog op. Met de gevolgen worstelt ze nog altijd.