Novak Djokovic en Serena Williams bereiden zich inmiddels allebei voor op het begin van Wimbledon. De tennisiconen kennen het toernooi maar al te goed en hopen dit jaar op succes. In aanloop naar de start van de Grand Slam hadden zij samen een bijzonder moment. Even later verscheen ook Jannik Sinner bij Djokovic.
Zowel Novak Djokovic als Serena Williams hebben zeer goede herinneringen aan Wimbledon. Allebei wisten ze maar liefst zeven keer om de Grand Slam op het gras in Londen op hun naam te schrijven. Komende week starten ze allebei met totaal andere verwachtingen aan het toernooi.
Djokovic hoort immers nog altijd bij de wereldtop al wordt hij bij Wimbledon voornamelijk tot de outsiders gerekend. De Serviër wist de laatste jaren al geen Grand Slam meer op zijn naam te schrijven door de opkomst van onder meer Jannik Sinner en Carlos Alcaraz. De US Open-titel in 2023 was alweer zijn laatste.
De 44-jarige Williams maakt dit jaar juist weer haar rentree na enige jaren afwezigheid. Dat doet ze zowel samen met haar zus Venus Williams in het dubbelspel als individueel. Ze kregen van de organisatie twee wildcards.
Bijzonder moment
In aanloop naar het begin van het toernooi deelden de twee tennislegendes samen een bijzonder moment. Op Instagram deelt Djokovic een post waarop hij samen met Williams aan het trainen is. "In de stemming van Zuidwest-Londen", deelt hij bij het bericht. Djokovic lijkt er dus helemaal klaar voor te zijn.
In tegenstelling tot een jaar of tien geleden behoren zowel Djokovic als Williams tot de meest ervaren spelers in het professionele circuit. De beelden tonen in elk geval aan dat er veel sprake is van wederzijds respect tussen beide iconen.
Jannik Sinner
Enkele uren later stond Djokovic alweer op de baan en ditmaal zelfs op centre court. Daar sloeg hij een balletje met regerend kampioen Jannik Sinner. Ook dat leverde mooie beelden op.
Het toernooi op het heilige gras begint vanaf komende maandag. Op vrijdag wordt de loting verricht en dan weten Djokovic en de zusjes Williams wie ze tegenkomen in de eerste ronde. Er kwam bovendien goed nieuws voor alle tennissers. Het extreem hete weer in het Verenigd Koninkrijk maakt volgende week weer plaats voor een veel koelere temperatuur.
Volg via onze tennispagina het laatste nieuws over Wimbledon, bekijk het prijzengeld, raadpleeg de tv-gids en lees waarom alle spelers witte kleding dragen tijdens het derde grandslamtoernooi van het jaar.
Volg Sportnieuws.nl op Google Discover,fit(480:))