Niet geheel onverwacht: Primoz Roglic stapt uit de Tour

Brian Vesseur • 4 juli 2021 om 13:18 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:44
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Niet geheel onverwacht: Primoz Roglic stapt uit de Tour
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Brian Vesseur • 4 juli 2021 om 13:18 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 17:44

De Tour de France zit erop voor Primoz Roglic. De kopman van Jumbo-Visma stapt niet meer op in de 9e etappe van de Franse wielerronde. Eerder viel hij keihard op het asfalt. De verwondingen zijn te heftig om op hoog niveau door te kunnen fietsen.

Roglic reed 2 dagen na zijn val nog best een goede tijdrit, maar verloor vrijdag en zaterdag veel tijd. Eigenlijk zou het team op maandag, de rustdag, kijken hoe het ervoor stond met Roglic. Maar zondagmorgen werd die knoop al doorgehakt, zo meldde Jumbo-Visma op Twitter. Roglic hoopt nu op tijd fit te zijn voor de Olympische Spelen van eind deze maand in Tokio.

Boodschap van Roglic

In een opgenomen boodschap op het Twitteraccount van Jumbo-Visma zei Roglic dat de beslissing te stoppen in samenspraak met de ‘hele ploeg’ is genomen. "Het had absoluut geen zin om door te rijden in de Tour. Ik moet nu eerst herstellen."

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover