De spanning liep zaterdagavond hoog op tussen Mohamed Amine en Luis Tavarez bij Glory 107. De twee kickboksers namen het tegen elkaar op in de ring. Nadat de bel van de eerste ronde klonk, besloten de twee niet te stoppen, maar door te gaan. De scheidsrechter had het er maar druk mee om de twee uit elkaar te halen.
Er leek vrijdagavond tijdens de persconferentie geen sprake van bad blood tussen Amine en Tavares. Desondanks liep de spanning tussen de twee hoog op toen ze zaterdag tegenover elkaar in de ring stonden tijdens Glory 107. Tijdens de eerste ronde deelde Amine een knockdown uit aan Tavares met een rake trap in zijn lever.
Nadat de bel aan het einde van de eerste ronde klonk, besloten de twee niet om naar hun hoek te gaan en op adem te komen, maar door te gaan met vechten. Daardoor duurde het gevecht ook na de bel gewoon voort, waardoor de scheidsrechter het maar druk had om de twee uit elkaar te krijgen. Er moesten zelfs extra beveiligers aan te pas komen. De Glory-commentator zei: "Chaos breekt uit in de ring!"
Unanieme beslissing
Vanaf de tweede ronde nam Tavares de overhand. In de derde ronde voegde hij daar nog een knockdown aan toe, waardoor hij uiteindelijk aan het langste eind trok en de partij won op basis van een unanieme beslissing. "Het was een wedstrijd die letterlijk alles had", liet Tavarers na afloop in gesprek met Sportnieuws.nl weten. "Ik wist dat hij met dingen zou komen om mij uit mijn spel te halen, maar ik wist ook dat ik rustig moest blijven." Het moment dat er door werd gegaan met vechten na de bel, gebeurde volgens hem "in the heat of the moment."
Glory 107
Glory 107 belooft een avond vol interessante partijen. Het hoofdgevecht is een titelgevecht tussen Donovan Wisse, de kampioen in de middengewichtdivisie, en Chico Kwasi, de kampioen in de weltergewichtdivisie. Beiden vechten onder de Surinaamse vlag. De twee hebben al langere tijd de wens uitgesproken om tegen elkaar te vechten en krijgen zaterdagavond die kans.
Als het Kwasi lukt om Wisse te verslaan, wordt hij de derde vechter binnen Glory die gelijktijdig kampioen is in twee gewichtsklassen. Eerder lukte dat alleen Robin van Roosmalen en Alex Pereira, die tegenwoordig bij de UFC onder contract staat.
)