Dit is briljant. Deze video moet je even zien. Deze Argentijnse commentator gaat momenteel de wereld over. Hij zong Hand in Hand, kameraden, na de goal van Feyenoord tegen PEC Zwolle. Hahaha en goed ook. Check de bovenstaande video maar.
Meld je aan voor onze sportnieuwsbrief
Wij bezorgen jou altijd het gesprek van de dag!
Dit Eredivisie-seizoen gaat zonder twijfel de geschiedenisboeken in als een van de meest bizarre ooit. Woensdag was typerend voor de titelstrijd tussen PSV en Ajax: onwaarschijnlijke wendingen en pure emotie. Waar chagrijn en onzekerheid na de winterstop overheersten bij de Eindhovenaren, is daar nu niets meer van te merken. Dankzij een ongekende avond werd de koppositie plots overgenomen en lijkt alles samen te komen op het juiste moment.
Het was een apotheose van - heb ik me jou daar - in Groningen. In de slotminuut van een krankzinnig duel scoorde Groningen de gelijkmaker, waardoor niet Ajax maar PSV als nummer 1 de laatste speelronde in gaat. PSV beleefde dit jaar een inzinking, maar Ajax beleeft dat nu. En dat heeft alles met geloof te maken.
"Dat sigaartje gaat goed smaken. Het is geweldig dat we alles nu in eigen hand hebben", vat PSV-trainer Peter Bosz de bizarre avond in het Philips Stadion samen. Dat heeft echter weinig te maken met de 4-1 zege op Heracles Almelo, maar alles met het feit dat PSV plotseling de koppositie in handen heeft.
Francesco Farioli was opvallend opgewekt nadat hij met zijn Ajax in de laatste minuut de koppositie heeft verspeeld. Door een late gelijkmaker van FC Groningen heeft PSV de koppositie overgenomen met nog maar één wedsrijd te spelen. "Er is niks om spijt van te hebben."
Wout Weghorst leek tijdens FC Groningen - Ajax de held van Amsterdam te worden door een goal in de voorlaatste wedstrijd van het seizoen. Het ging echter vreselijk mis voor Ajax door een goal in de negende minuut van de blessuretijd. Vervolgens ontstond er een massale vechtpartij na het duel, maar Weghorst viel op door een totaal andere actie.
De krankzinnige ontknoping in de Eredivisie lijkt heel Nederland wel bezig te houden, maar ook in het buitenland is er aandacht voor de zenuwslopende titelstrijd tussen PSV en Ajax. Buitenlandse media pakken flink uit met de, voor Ajacieden, dramatische ontwikkelingen.