Trainer Erik ten Hag heeft de verbannen Cristiano Ronaldo weer opgenomen in zijn selectie. Manchester United neemt het donderdagavond op tegen FC Sheriff Tiraspol in de 5e speelronde van de Europa League. "Het is geen moeilijke beslissing. We hebben alles gezegd en he is back", aldus Ten Hag vooruitblikkend op het duel.
"Hij was geschorst voor 1 wedstrijd en nu is hij weer terug. Ik hoef niet meer op te treden. De focus ligt nu op de wedstrijd", vervolgt Ten Hag die graag 1e wil worden in de Europa League-groep. Dan ontloop je de tussenronde. United heeft een achterstand van 3 punten op koploper Real Sociedad en speelt de laatste groepswedstrijd nog in Baskenland.
Ronaldo wil niet paar minuutjes invallen
Ronaldo werd door Ten Hag uit de selectie gezet nadat hij weigerde in te vallen in de met 2-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Ronaldo vertrok zelfs voortijdig uit het stadion. Ten Hag schorste hem 1 duel en verwelkomde hem daarna weer op de training. Of hij ook minuten krijgt tegen Sheriff is afwachten.