Marc Overmars, technisch directeur bij Royal Antwerp en oud-td van Ajax, liep bij zijn hartinfarct op 30 december onherstelbare schade aan zijn hart op. Dat schrijft De Telegraaf.
Afgelopen maandag verscheen hij voor het eerst weer eens op de club in Antwerpen, maar het is nog maar de vraag of hij ooit zijn volledige takenpakket weer kan oppakken. Na zijn infarct werd hij direct geopereerd in een ziekenhuis in Zwolle, waar duidelijk werd dat de grootste kransslagader verstopt was. Er bleef na de ingreep een propje achter, waar de oud-international nu bloedverdunners voor slikt.
Lange revalidatie
De krant schrijft dat de omgeving van Overmars spreekt van 'onherstelbare schade' aan de hartspier. Er wacht hem een lange revalidatie. Het hart is na zo'n voorval zo beschadigd, dat het maar 30 procent van het normale volume kan wegpompen.
Overmars zelf gaf een korte reactie aan De Telegraaf. Er zou een deel van zijn hartspier zijn afgestorven door het infarct. "Ik moet het rustig aan doen en stapje voor stapje vooruit." Voorlopig zien we hem dus nog niet terug bij zijn club.
)