🎥​ | Rellen bij amateurmatch in Rosmalen: 'Ene helft was voor Ajax, andere voor Feyenoord'

Marcel Roes • 26 juni 2022 om 00:10 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:12
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google
Marcel Roes • 26 juni 2022 om 00:10 / Bijgewerkt op 6 augustus 2024 om 15:12

In Rosmalen ging het mis bij de promotiewedstrijd tussen WHC uit Wezep en VV Nieuwenhoorn uit Hellevoetsluis. Na het gelijkspel was er een strafschoppenreeks nodig. Maar die werd uitgesteld, omdat supporters van de 2 clubs elkaar bekogelden met vuurwerk, stenen en paaltjes.

Tientallen politiewagens kwamen naar het veld om de groepen uit elkaar te houden. Na een afkoelingsperiode werden de strafschoppen genomen bij een doel zonder fans. Nieuwenhoorn won uiteindelijk.

Ajax

Volgens woordvoerder Kiki Thielen van politie Oost-Brabant waren er slechts 2 beveiligers en 1 vrijwilliger aanwezig. "Voor een wedstrijd met ongeveer 750 supporters, waarvan de ene helft voor Ajax was en de andere helft voor Feyenoord."

Voor zover bekend zijn er geen gewonden gevallen. Ook zijn er geen aanhoudingen verricht of processen-verbaal opgemaakt.

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover