Sven Kramer en Naomi van As hebben op 10 augustus een zoon gekregen: Dexx Bynt Kramer. Het koppel heeft ook een dochter van 3, Kae Robin.
Op sociale media delen Kramer en Van As een foto van hun 2 kinderen. Van harte!
Sven Kramer en Naomi van As hebben op 10 augustus een zoon gekregen: Dexx Bynt Kramer. Het koppel heeft ook een dochter van 3, Kae Robin.
Op sociale media delen Kramer en Van As een foto van hun 2 kinderen. Van harte!
Wij bezorgen jou altijd het gesprek van de dag!
'Zo, even geen trainingsvideo', opent Kjeld Nuis zijn emotionele oproep op sociale media. De topschaatser wil namelijk aandacht vragen voor iets compleet anders. 'Het is de realiteit van duizenden mensen in Nederland.'
Esmee Visser ging door een diep dal. Na haar sensationele gouden medaille op de Olympische Winterspelen van 2018 kreeg ze last van haar lichaam. Liefst 3,5 jaar zocht ze naar een oplossing. Alle doktoren verklaarden haar 'voor gek' omdat ze niks konden vinden, maar nu is ze opgelucht dat ze niet opgaf en uiteindelijk een verlossende diagnose kreeg.
Geen rondje op de ijsbaan of op de racefiets, maar tegels, plantjes en gras: Irene Schouten is op dit moment druk met een heel ander project. Via Instagram geeft de voormalig topschaatsster haar volgers regelmatig een inkijkje in de verbouwing van haar droomhuis. Dit weekend is het de tuin die flink wordt aangepakt.
Jutta Leerdam deelt graag zowel de grote gebeurtenissen als kleine details uit haar leven. Veel zaken heeft ze al haarfijn uitgelegd aan haar miljoenen volgers. Maar ze beseft dat er een onderwerp is waar ze zeker nog wat dieper op in kan gaan.
Schaatser Hylke de Boer (21) is sinds kort een collega van zijn broer Tjerk bij Team Albert Heijn Zaanlander. De gebroeders zijn ook al bandgenoten in Yme & The Farmbreakers, met Jillert Anema als één van hun grootste fans. Wel heeft de schaatscoach enige kritiek op de schaatskunsten van Hylke.
De schaatsbond ISU heeft een lijstje vrijgegeven met daarop namen van Russische en Wit-Russische schaatsers die toegelaten worden tot internationale competities. De echte toppers ontbreken. Vooralsnog zien we sprintklepper Pavel Kulizhnikov (31) bijvoorbeeld niet in actie buiten Rusland.