DELEN

Aryna Sabalenka ook niet op Indian Wells: speelster test positief op corona

Trevor Wagener • 12:13, 03-10-2021 / Laatste Update: 17:05, 06-08-2024
Aryna Sabalenka ook niet op Indian Wells: speelster test positief op corona
Trevor Wagener • 12:13, 03-10-2021 / Laatste Update: 17:05, 06-08-2024

Een nieuwe tegenvaller voor de organisatie van het roemruchte tennistoernooi Indian Wells: Aryna Sabalenka is positief getest op corona en kan niet meedoen.

De speelster meldde zich zaterdag af voor het toernooi. "Ik ben in quarantaine gegaan en zal hierin blijven totdat de artsen me goedkeuren", schreef Sabalenka op Instagram. "Het gaat goed met me. Vind het alleen erg jammer dat ik dit jaar niet kan spelen."

Bijzonder toernooi

Vanwege de omvang van het toernooi wordt Indian Wells liefkozend de 5e grandslam genoemd. Dit jaar zijn er enkele tegenvallers. Zo trok Ashleigh Barty, de nummer 1 van de wereld bij de vrouwen, zich vorige week terug. Ook Serena Williams en Naomi Osaka spelen niet mee. Bij de mannen zijn de geblesseerden Rafael Nadal, Roger Federer en Novak Djokovic niet van de partij.

Doorgaans is Indian Wells in maart. Vanwege corona werd het verplaatst naar oktober. Tussen 6 en 17 oktober wordt het toernooi gehouden.