DELEN

Lesley Pattinama-Kerkhove wint weer bij voorbereidingstoernooi op Australian Open

Sjors Tanis • 09:08, 05-01-2022 / Laatste Update: 16:26, 06-08-2024
Lesley Pattinama-Kerkhove wint weer bij voorbereidingstoernooi op Australian Open
Sjors Tanis • 09:08, 05-01-2022 / Laatste Update: 16:26, 06-08-2024

Lesley Pattinama-Kerkhove heeft zich verzekerd van een plek in de 2e ronde van het WTA-toernooi van Melbourne. De nummer 2 van Nederland was de Australische Seone Mendez, toegelaten met een wildcard, met 6-3 6-4 de baas.

Voor Pattinama-Kerkhove (30) is het haar 3e zege in Melbourne. Ze won op het voorbereidingstoernooi voor de Australian Open de afgelopen dagen 2 kwalificatiewedstrijden.

Outsider in volgende ronde

In de 2e ronde neemt Pattinama-Kerkhove het op tegen Viktorija Golubic uit Zwitserland, de nummer 43 van de wereld en als 6e geplaatst. De Nederlandse staat 158e op de wereldranglijst.

Pattinama-Kerkhove is na het stoppen van Kiki Bertens, achter Arantxa Rus, de nummer 2 van Nederland. Rus is rechtstreeks toegelaten tot de Australian Open, Pattinama-Kerkhove moet volgende week kwalificaties spelen.