Ode' Osbourne heeft zijn gevecht bij UFC Vegas 56 al na iets meer dan een minuut gewonnen. De Jamaicaan sloeg Zarrukh Adashev uit Uzbekistan knock-out met een rake klap.
Check hier de beelden!
🥊🇺🇸 | #UFCVegas56 | Slechts 61 seconden heeft Ode' Osbourne nodig om Zarrukh Adashev via knockout te finishen.
— Eurosport Nederland (@Eurosport_NL) June 4, 2022
Check het evenement live op Eurosport & discovery+ pic.twitter.com/TFCimG81Ev
Ode' Osbourne heeft zijn gevecht bij UFC Vegas 56 al na iets meer dan een minuut gewonnen. De Jamaicaan sloeg Zarrukh Adashev uit Uzbekistan knock-out met een rake klap.
Check hier de beelden!
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Alexander Volkanovski heeft zijn status als absolute grootheid opnieuw onderstreept. Tijdens UFC 325 verdedigde de Australiër met succes zijn titel bij de vedergewichten tegen Diego Lopes. Het hoofdgevecht leverde geen uitbundig spektakel op, maar gaf de avond wel een historisch randje.
Drievoudig K-1-kampioen Remy Bonjasky wordt volgende week toegevoegd aan de Hall of Fame van Glory. Dat de excentrieke vijftiger nog altijd even fit oogt, heeft volgens hem een duidelijke reden. De voormalig kickbokser dronk na een vervelende ervaring op zijn veertiende nooit meer een druppel alcohol.
Gradus Kraus vecht zaterdagavond in een belangrijk gevecht tegen de Engelsman Boris Crighton. De Nederlander is overtuigd dat hij er weer een show van zal maken, zo vertelde hij op zijn persconferentie. Daarnaast kreeg hij op datzelfde persmoment nog veel lof vanuit de promotie waar hij nu voor knokt.
Bokser Anthony Joshua heeft een tragische periode achter de rug. Hij raakte twee goede vrienden kwijt bij een auto-ongeluk in Nigeria. Zelf kwam hij er met wat verwondingen vanaf. In een emotionele video spreekt hij nu over de traumatische gebeurtenis.
Boksers die hun pensioen aankondigen zijn zelden serieus te nemen, dat blijkt maar weer door het voorbeeld van Tyson Fury. Meermaals zei de Engelse bokslegende te stoppen, maar telkens kwam hij terug op die beslissing. Zo ook nu. De 37-jarige 'Gipsy King' vecht op 11 april al zijn eerste grote gevecht in anderhalf jaar.