ADO Den Haag heeft als wens dat Darije Kalezic de nieuwe hoofdtrainer van de club wordt. Meerdere vaderlandse media meldden woensdag dat er 'zo goed als' een akkoord is tussen de Residentieclub en de 53-jarige Bosniër.
ADO wil Kalezic en diens staf het liefst zo snel mogelijk presenteren: aanstaande maandag is de 1e training voor het volgende voetbalseizoen. De voorbije weken vielen er meerdere namen van gegadigde trainers.
ADO's kandidaten
Zo gingen onder meer de namen van oud-spelers Alfons Groenendijk en Danny Buijs rond. Daarbij werden de namen van Fred Grim en Giovanni Franken genoemd. Buijs koos na een gesprek met ADO voor Fortuna Sittard, Grim streek neer bij FC Emmen.
Franken, die door een deel van de spelersgroep naar voren werd geschoven als kandidaat, werd in een gesprek verteld dat hij de coach van het onder 21-elftal blijft.
Loopbaan Kalezic
Kalezic speelde als verdediger in Nederland voor FC Den Bosch, RKC, AGOVV en de Graafschap. Later was hij onder meer jeugd-, assistent- en hoofdtrainer in Doetinchem. Ook werkte Kalezic in Engeland, België, Nieuw-Zeeland, Indonesië en bij Roda JC en bij MVV. De voorbije 2 jaar was hij de eindverantwoordelijke over de beloften van FC Utrecht.
)