De KNVB en hoofdsponsor ING hebben hun samenwerkingsovereenkomst tot en met 2028 verlengd. De bank wil de komende jaren het vrouwenvoetbal verder ontwikkelen en blijft amateurclubs ondersteunen.
De KNVB werkt al ruim 25 jaar samen met ING.
)
De KNVB en hoofdsponsor ING hebben hun samenwerkingsovereenkomst tot en met 2028 verlengd. De bank wil de komende jaren het vrouwenvoetbal verder ontwikkelen en blijft amateurclubs ondersteunen.
De KNVB werkt al ruim 25 jaar samen met ING.
KNVB en ING verlengen tot en met 2028. 🤝
— KNVB (@KNVB) March 23, 2022
Voor het hesje. Voor de leeuw op onze borst. En voor de basis van ons voetbal.#ING #2028 pic.twitter.com/9rqBmT7w8q
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
De wissel van Peter Bosz in de laatste minuut van de wedstrijd tegen FC Utrecht was veelzeggend. Joey Veerman lijkt zijn laatste wedstrijd gespeeld te hebben voor PSV. Fenerbahçe wil betalen, Veerman wil wel verkassen en ook de fans hebben er vrede mee. Het is een transfer die precies op het juiste moment komt. Het is bovendien een transfer die de Volendammer dubbel en dwars verdient.
Nathan Rutjes werd zaterdag ontmaskerd in het immens populaire televisieprogramma 'Wie is de Mol?'. De ex-profvoetballer uit de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie was 'de mol' en zag de bekende presentatrice Merel Westrik als winnaar uit de bus komen. Zij had als enige door dat Rutjes de saboteur was.
PSV is plotseling één van de belangrijkste assistenten van trainer Peter Bosz kwijt. De club laat op de eigen website weten dat André Ooijer, een icoon van de club, per direct zijn taken neerlegt bij de regerend landskampioen en huidige nummer 1 van de Eredivisie. De voormalig verdediger licht zijn vertrek zelf toe.
PSV heeft een gloednieuwe assistent-trainer. André Ooijer heeft het verrassende besluit genomen om te vertrekken, waarna de Eindhovenaren Ibrahim Afellay hebben aangesteld als zijn vervanger.
AZ ging zondagmiddag op bezoek bij Fortuna Sittard. In het laatste Eredivisie-duel van 2025 wilden de Alkmaarders in het spoor van de top drie blijven. Maar na een knotsgek duel ging de ploeg van trainer Maarten Martens met lege handen terug naar huis.