De KNVB en hoofdsponsor ING hebben hun samenwerkingsovereenkomst tot en met 2028 verlengd. De bank wil de komende jaren het vrouwenvoetbal verder ontwikkelen en blijft amateurclubs ondersteunen.
De KNVB werkt al ruim 25 jaar samen met ING.
)
De KNVB en hoofdsponsor ING hebben hun samenwerkingsovereenkomst tot en met 2028 verlengd. De bank wil de komende jaren het vrouwenvoetbal verder ontwikkelen en blijft amateurclubs ondersteunen.
De KNVB werkt al ruim 25 jaar samen met ING.
KNVB en ING verlengen tot en met 2028. 🤝
— KNVB (@KNVB) March 23, 2022
Voor het hesje. Voor de leeuw op onze borst. En voor de basis van ons voetbal.#ING #2028 pic.twitter.com/9rqBmT7w8q
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
Ajax heeft met een moeizame wedstrijd drie enorm belangrijke punten binnengesleept en is daardoor dichterbij nummer 2 Feyenoord gekomen. Ajax leek met een 3-0 voorsprong en een man meer op weg naar een simpele overwinning bij Telstar, maar in de slotfase werd het alsnog razendspannend.
Sem Steijn heeft zich weer laten gelden bij Feyenoord. De veelbesproken middenvelder is hersteld van zijn blessure en was direct weer trefzeker voor zijn ploeg. Het was een fijn moment voor de speler bij wie de aanvoerdersband werd afgepakt deze winter. Robin van Persie was trots op zijn speler. "Hij is er even uit geweest, dus hij heeft persoonlijk een goede wedstrijd gehad."
De wedstrijd tussen Telstar en Ajax had zondag om 14.30 uur moeten beginnen, maar dat plan viel door een opmerkelijke reden in het water. Beide ploegen moesten op klaarlichte dag wachten door problemen met de lichtmasten.
Feyenoord is 2026 op dramatische wijze begonnen; er werd gelijkgespeeld in Heerenveen. Lang dacht Feyenoord met 2-1 drie punten mee te nemen naar Rotterdam, maar vlak voor tijd kregen ze de deksel op de neus. Ajax-huurling Amourricho van Axel Dongen schoot met zijn eerste balcontact de 2-2 binnen. Feyenoord morst opnieuw dure punten.
Feyenoord is het kalenderjaar 2026 gestart in Heerenveen. Met de nieuwe aanvoerder Timon Wellenreuther in het veld. Hij stond bij de toss bij scheidsrechter Sander van der Eijk, maar werd geflankeerd door een bijzonder persoon.