Lasse Schöne heeft zondagmiddag zijn 1e goal gemaakt voor NEC. Tenminste, in zijn 2e termijn bij de club. De Deense middenvelder prikte raak tegen Feyenoord. Even later was het al wel weer 1-1, door een rake penalty van Orkun Kökçü.
Miljardair Marcel Boekhoorn zorgde afgelopen weekend voor gefronste wenkbrauwen met zijn uitspraken over NEC. Hij riep uit volle borst dat Real Madrid naar De Goffert gaat komen, maar pardoes ging het in de eerstvolgende wedstrijd direct mis voor NEC. "Marcel is een bijzonder en belangrijk persoon voor de club", zegt Dick Schreuder vol lof.
Bij NEC was iedereen vooraf overtuigd: woensdagavond worden er drie punten gepakt tegen FC Utrecht en plek twee worden overgenomen van Feyenoord. In De Goffert boekten de bezoekers uit de Domstad echter een overtuigende zege tegen de stuntploeg van dit seizoen. Het eindigde in 1-3.
Jordi Cruijff is per 1 februari in dienst als technisch eindverantwoordelijke bij Ajax. De 52-jarige zoon van clubicoon Johan Cruijff wacht direct een forse uitdaging bij de huidige nummer vier van de Eredivisie. De achterstand op koploper PSV is immens en in Amsterdam wordt opnieuw gezocht naar richting, identiteit en bovenal een echte winnaarsmentaliteit.
NEC droomt hardop van Europees voetbal en misschien zelfs meer. De club uit Nijmegen staat derde in de Eredivisie, zit in de halve finale van de KNVB Beker en speelt attractief voetbal onder Dick Schreuder. Groot NEC-fan Jochem van Gelder kijkt met verwondering én vol emotie naar zijn cluppie.
De druk liep al wekenlang op in Noord-Londen en nu is de beslissing gevallen. Na een reeks teleurstellende resultaten heeft Tottenham Hotspur hard ingegrepen. Voor Oranje-international Micky van de Ven en zijn ploeggenoten betekent dat opnieuw onrust binnen de club, die sportief volledig is weggezakt in de Premier League.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!