Roberto Carlos na scheiding van zevende (!) vrouw uit huis gezet: voetballegende verblijft op trainingscomplex Real Madrid
i

Roberto Carlos. Getty Images

DELEN

Roberto Carlos na scheiding van zevende (!) vrouw uit huis gezet: voetballegende verblijft op trainingscomplex Real Madrid

11:19, 09-01-2025 / Laatste Update: 12:20, 09-01-2025

Voetballegende Roberto Carlos ligt (weer) in scheiding. Na een huwelijk van ruim vijftien jaar is zijn relatie met fysiotherapeute Mariana Luccon verbroken. Met de scheiding is veel geld gemoeid, ook het huis moet de Braziliaan mogelijk afstaan.

De 51-jarige Carlos heeft een opmerkelijk liefdesleven. Zo zou hij elf kinderen hebben van zeven vrouwen, al weet hij dat zelf niet eens zeker. "Het is moeilijk te zeggen", zei de oud-voetballer in 2014 over zijn kids die hij toen had.

"Ik heb acht kinderen van zes of zeven verschillende moeders. Een Mexicaanse, een Hongaarse en de rest is Braziliaans." Inmiddels is dat aantal dus opgeschroefd naar elf kinderen.

Vermogen

Met Luccon trouwde hij in 2009 en heeft hij twee dochters: Mariana, vernoemd naar de moeder, en Manuela. De scheiding is ingewikkeld. Het vermogen van de voormalig linksback van onder andere Real Madrid wordt geschat op zo’n 160 miljoen euro. Dat moet eerlijk verdeeld worden.

Trainingscomplex

Luccon verblijft volgens het Spaanse programma Fiesta voorlopig in het grote familiehuis. Daarom is Carlos tijdelijk verhuisd naar het trainingscomplex van Real Madrid. Hij speelde van 1996 tot 2007 bij de La Liga-club.

Kampioenschappen

Carlos speelde 127 interlands voor het nationale elftal in Brazilië. Hij won de Copa America in 1997 en 1999. In 2022 werd hij wereldkampioen met de Braziliaanse ploeg. Ook in clubverband heeft de verdediger veel gewonnen. Hij werd met Real Madrid vier keer landskampioen en won drie keer de Champions League.