René van der Gijp kon zich niet vinden in de kritiek die vooral Valentijn Driessen had op Ajax na de wedstrijd tegen Brighton. De analist van Vandaag Inside had weliswaar alleen de 1e helft gezien, maar die vond hij wel de beste van Ajax dit seizoen.
Meld je aan en ontvang het laatste nieuws rechtstreeks in je inbox.
Mis geen spannende evenementen, exclusieve tickets en unieke updates!
PSV kende wederom een makkelijke avond in het Philips Stadion. Zonder vrij veel moeite bereikten ze de halve finale van de Eurojackpot KNVB Beker na een 4-1 overwinning op sc Heerenveen. Na deze avond houdt het dubbele programma even op voor PSV. Maar dat is voor Bosz geen reden om gas terug te nemen. "De manier waarop wij spelen, vraagt dat."
PSV mag nog altijd dromen van de beker. In de kwartfinale van de EuroJackpot KNVB Beker werd er in eigen huis met 4-1 gewonnen van sc Heerenveen. De ploeg van Peter Bosz was, net als in de Eredivisie, oppermachtig en kwam geen moment in de problemen. Daarmee zit PSV in de koker voor de halve finale en mag Bosz blijven dromen van zijn eerste Dennenappel.
In de nieuwe aflevering van Sportnieuws.nl De Maaskantine ontvangt Robert Maaskant oud-topscheidsrechter Mario van der Ende. De 69-jarige Haagse scheidsrechter deelt tal van mooie verhalen. Hij vertelt over grootheden zoals Johan Cruijff en Diego Armando Maradona maar is ook openhartig over de zwaarste periode uit zijn leven. Uiteraard deelt hij ook zijn mening over de kwaliteit van het huidige scheidsrechterskorps.
Noa Lang zit helemaal op zijn plek bij Galatasaray. De oud-PSV'er is aan die club verhuurd, nadat een verblijf bij de Italiaanse topclub vooralsnog niet goed uitpakte. Volgens de excentrieke buitenspeler hielp zijn moeizame band met trainer Antonio Conte daar niet in. "Hoe ga ik dit netjes zeggen?"
FC Twente werd uitgeschakeld door AZ in de EuroJackpot KNVB Beker, maar het duel moest volgens enkelingen nog een staartje krijgen. Onder supporters van de Enschedese club was een discussie ontstaan over de deelname van AZ-aanvaller Jizz Hornkamp, die volgens sommigen niet speelgerechtigd zou zijn geweest op basis van de KNVB-reglementen.