Van Tom Cruise tot Lindsey Vonn: deze sterren waren aanwezig bij de WK-finale in New York

Redactie Sportnieuws.nl • 19 juli 2026 om 20:45 / Update: 6 uur geleden
Volg Sportnieuws.nl op Google Discover
Van Tom Cruise tot Lindsey Vonn: deze sterren waren aanwezig bij de WK-finale in New York
i

Wereldsterren zijn massaal aanwezig bij WK-finale. ©Getty Images

Volg Sportnieuws.nl op Google Discover
Redactie Sportnieuws.nl • 19 juli 2026 om 20:45 / Update: 6 uur geleden

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië in New York trok niet alleen voetbalfans, maar ook een indrukwekkende stoet aan wereldsterren. Van topsporters tot beroemde influencers en staatshoofden, het New Jersey Stadium was zondagavond het middelpunt van de gehele wereld.

Van Nederlandse bodem gaan veel ogen uit naar topschaatsster Jutta Leerdam en haar Amerikaanse verloofde Jake Paul, die uiteraard ook niet mochten ontbreken bij de grote finale. Het sterrenkoppel was al de hele week actief rondom het toernooi en maakte via sociale media duidelijk voor wie ze zondagavond zouden gaan juichen.

Indrukwekkende gastenlijst

Naast Leerdam en Paul waren er uiteraard nog tal van wereldsterren te zien in het MetLife Stadium. De Spaanse koning Felipe VI was aanwezig om zijn land te ondersteunen in de belangrijkste wedstrijd van het toernooi. Ook FIFA-voorzitter Gianni Infantino was present. De steeds omstredener wordende voorzitter kiest er bewust voor om zijn WK, dat hij naar de Verenigde Staten haalde, persoonlijk bij te wonen.

Donald Trump landde spectaculair per helikopter en nam achter kogelvrij glas plaats naast Infantino. Ook zijn vrouw Melania was van de partij. Door zijn aanwezigheid was de beveiliging rondom het MetLife Stadium enorm opgeschroefd, wat leidde tot urenlange wachtrijen voor fans en media bij de toegangspoorten.

Sportwereld massaal aanwezig

De sportwereld was massaal vertegenwoordigd. NBA-superster Victor Wembanyama en New York Knicks-ster én kersverse kampioen Jaylen Brunson doken op in het stadion. Voormalig Real Madrid-verdediger Marcelo was er samen met zijn vrouw en zoon. Ook voormalig topcoach Jürgen Klopp en oud-international Thomas Müller lieten zich zien. Skiester Lindsey Vonn, die tijdens de afgelopen Winterspelen in Italië zwaar ten val kwam, was eveneens van de partij.

Patrick Kluivert werd in goed gezelschap gespot naast voormalige voetballers als Gerard Piqué, Sergio Busquets, Alessandro Del Piero en Andrea Cambiaso. Ook toptennisser Carlos Alcaraz en voormalig toptennisser Juan Martín del Potro lieten zich zien in het stadion. Daarnaast werden ook de legendarische oud-wereldkampioenen Mario Kempes en Ronaldo Nazário gespot, beiden met de wereldbeker in handen.

Bekende acteur en comedian

Ook de entertainmentwereld is in grote getale aanwezig. Tom Cruise en comedian Kevin Hart werden gesignaleerd in het stadion. Post Malone en de populaire YouTuber Speed hadden tijdens de slotceremonie zelfs een actieve rol, zij maakten deel uit van het spektakel waarmee het toernooi officieel werd afgesloten. Vlak voor de wedstrijd was het Robbie Williams die mocht optreden. In de rust gaat de aandacht uit naar de veelbesproken halftime show. Tot slot was YouTube-fenomeen Jimmy Donaldson, beter bekend als MrBeast, aandachtig toeschouwer met zijn vrouw.

Spanje wereldkampioen

Na een bikkelharde finale in New York is Spanje voor de tweede keer in de geschiedenis wereldkampioen. Invaller Ferran Torres bezorgde de Spanjaarden in de verlenging de beslissende 1-0 ten koste van titelhouder Argentinië.

Stel Sportnieuws.nl als voorkeursbron in op Google